Tisková zpráva ze dne: 4.3.2024

Fakulta stavební VUT propojila i letos studenty a firmy z oboru, a to v rámci Dnů pracovních příležitostí. Zástupci jednotlivých společností poskytli studentům informace o možnostech práce ve společnostech a také konkrétní pracovní nabídky.

„Velmi mile nás zaskočil velký zájem studentů o prezentované společnosti. Pro nás byla přínosem hlavně osobní komunikace a možnost mladým lidem přiblížit práci silničářů a pochopitelně jim poodhalit i celé zázemí, tedy soubor administrativy, která za stavební činností je. Nejvíce je zajímalo projektování akcí a pak samotná realizace silničních zakázek,“ uvedla personalistka Správy a a údržby silnic Jihomoravského kraje Barbora Benešová.

Fakulta stavební VUT (FAST VUT) uspořádala už šestý ročník FAST Job Days, v rámci kterého se představily partnerské společnosti i veřejné instituce, kromě SÚS JMK, například Jihomoravský kraj, město Brno nebo Správa železnic.

„Vidím v těchto akcích velké pozitivum, mladí mají srovnání, mohou v jeden den nahlédnout pod pokličku mnoha firem, porovnat jak na ně kdo působí a i si srovnat to, co by mohla být v budoucnu jejich cesta. Za to patří organizátorům velké díky,“ doplnil ředitel Správy a údržby silnic Roman Hanák s tím, že v naší organizaci mívají pravidelně odborné praxe zrovna studenti brněnské stavební fakulty.

ikona jedna

Mapa silnic II. a III. tříd

Interaktivní mapa silnic s projekty

ikona jedna

Cestmistrovství

Zobrazit kontakty na jednotlivá cestmistrovství

ikona jedna

Sjízdnost silnic JMK

Interaktivní mapa silnic

ikona jedna

Kamery SUS JMK

Prohlédněte si aktuální záznamy z našich silnic

ikona jedna

Fotogalerie

Prohlédnte si fotky našich strojů a fotky přímo od našich lidi

ikona jedna

Uzavírky

Přehled aktuálních uzavírek

ikona jedna

Kariéra

Aktuálně obsazované pozice

ikona jedna

Počasí

Ať Vás počasí nepřekvapí

ikona jedna

Ke stažení

Dokumenty a formuláře ke stažení

ikona jedna

Ochrana oznamovatelů

Whistleblowing

Viagra volný prodej do 25 - 4 hodiny

Napište nám